Download Dhikrs and Informations

App StoreApp Store

Ya Halim

Çocuğunuzla daha iyi bir iletişim ve çocuğunuzun kendi iç dünyasında daha az karmaşa yaşamasını istiyorsanız Ya Halim İsmi Şerifi’ni zikredebilirsiniz.

Kendisinden beklenilenleri yapmayan bir çocuk sizin söyleminizle kendi iç gerginliği arasında bir denge kuramıyor olabilir. Genellikle çocuklarımızın bu iç dengeyi kurabilmesi 7, 8 hatta 9, 10’lu yaşlara kadar uzayabiliyor. Ya Halim ismi şerifinin tecellisiyse çocukta kendi içerisindeki çatışmanın son bularak etrafındaki nesneler ve bu nesnelerden yola çıkarak sözlerle ilgilenmesine vesile olabiliyor. Bir annenin kendi evladına 200 defa Ya Halim ismi şerifini okuduğu suyu çocuğa içirmesiyle çocuğun vücut dünyasındaki çatışma metaforları ortadan kalkacaktır. Çocuğunuzla daha iyi bir iletişim ve çocuğunuzun kendi iç dünyasında daha az karmaşa yaşamasını istiyorsanız Ya Halim ismi şerifini zikredebilirsiniz.

With our live dhikr feature, you can chant with anyone you want at the same time and create common dhikr calligraphy.

Unlock 100+ prayers and meditations on finding calm, growing in humility, re-discovering the Dhikrs, secret dhikrs, add manual dhikrs and more dhikr customization features.

App storePlay Store
App Img
Example Company Inc. v0.3.2 build time: 1697062677806
Chant Social System

zikir.com is an all-in-one chant that powers live operations.

Guides

© ChantSocial Inc. 2020 All rights reserved.

Example Company Inc. Twitter Official Social Media AccountExample Company Inc. Linkedin Official Social Media Account
Designed in ☀️ California & Built Globally With ❤️