Download Dhikrs and Informations

App StoreApp Store

Ya Hasib

Yepyeni coğrafyalarda rahatça işinize başlamak ve tedirginliklerden sıyrılabilmek adına Ya Hasib İsmi Şerifi’yle zikredebilirsiniz.

İnsanlar genellikle yeni gitmiş oldukları bir coğrafyanın özelliklerine karşılık belli korkulara sahip olurlar. Hiç tanımadıkları bir coğrafyada yepyeni bir iş yapmayı ya da bir çalışmaya gittilerse etrafta oluşabilecek durumlara karşı bilgisizlikten kaynaklanan tecrübeyle rahatlığa kavuşacak olan bir dönem vardır. Bu dönem içerisinde vücudumuzun deri altında sürekli üretilen bir su vardır ve bu su vücudumuzda tutuldukça bu tedirginlik seviyesinin düşmesi zorlaşmaya başlar. Özellikle yeni gittiğiniz bir coğrafyada şayet etrafınızda gerçekleşebilecek olaylara karşı tedirginliğiniz varsa bu coğrafyaya ayak basmadan evvel 323 defa Ya Hasib ismi şerifini okursanız vücudunuzun deri altındaki su tutma ihtimali ortadan kalkabilir. Bu durumda siz ayak bastığınız bu yeni coğrafyada daha rahat bir başlangıç yapabilirsiniz. Yepyeni coğrafyalarda rahatça işinize başlamak ve tedirginliklerden sıyrılabilmek adına Ya Hasib ismi şerifiyle zikredebilirsiniz.

With our live dhikr feature, you can chant with anyone you want at the same time and create common dhikr calligraphy.

Unlock 100+ prayers and meditations on finding calm, growing in humility, re-discovering the Dhikrs, secret dhikrs, add manual dhikrs and more dhikr customization features.

App storePlay Store
App Img
Example Company Inc. v0.3.2 build time: 1697062678382
Chant Social System

zikir.com is an all-in-one chant that powers live operations.

Guides

© ChantSocial Inc. 2020 All rights reserved.

Example Company Inc. Twitter Official Social Media AccountExample Company Inc. Linkedin Official Social Media Account
Designed in ☀️ California & Built Globally With ❤️