Download Dhikrs and Informations

App StoreApp Store

Ya Kerim

Ortak bir enerji seviyesine ulaşıp, bu tatlı mutluluklardan oluşan tatlı tedirginliklerin üstesinden gelebilmek için Ya Kerim İsmi Şerifi’ni zikredebilirsiniz.

İnsana ikram edilmiş en önemli ve en güzel şeylerden birisi de bebeklerimiz. İlk doğan bebeklerde aile genellikle ne yapacağını bilemeyeceği kısa süreli bir düşünce boyutuna geçer. O çocuğu büyütebilmek ve onun sorumluluğunu almak bu kısa süreli insanı tedirginliğe sevk eden bir durumdur. Doğmuş ilk bebeklerimizde özellikle meydana gelen böyle bir tedirginliği ortadan kaldırabilmek özellikle annenin ve babanın ortak bir enerji seviyesinde ortak bir bilince ermesini gerektirir. Bu iki tarafın arasında bir denge metaforu olarak kullanılmalıdır. İki taraf arasında özellikle bu tarz güzel şeyler sonrasında oluşan sorumluluk duygusundan kaynaklanan tedirginlikleri ortadan kaldırabilmek ortak bir enerjiyle mümkündür. İki tarafın ortak bir enerjiye erebilmesiyse iki tarafın bu tedirginliği atlatabileceği süreye kadar günde 126 defa aynı anda Ya Kerim ismi şerifini zikretmeleriyle mümkündür. Ortak bir enerji seviyesine ulaşıp, bu tatlı mutluluklardan oluşan tatlı tedirginliklerin üstesinden gelebilmek için Ya Kerim ismi şerifini zikredebilirsiniz.

With our live dhikr feature, you can chant with anyone you want at the same time and create common dhikr calligraphy.

Unlock 100+ prayers and meditations on finding calm, growing in humility, re-discovering the Dhikrs, secret dhikrs, add manual dhikrs and more dhikr customization features.

App storePlay Store
App Img
Example Company Inc. v0.3.2 build time: 1697062678213
Chant Social System

zikir.com is an all-in-one chant that powers live operations.

Guides

© ChantSocial Inc. 2020 All rights reserved.

Example Company Inc. Twitter Official Social Media AccountExample Company Inc. Linkedin Official Social Media Account
Designed in ☀️ California & Built Globally With ❤️