Download Dhikrs and Informations

App StoreApp Store

Ya Vehhab

Şekerli yiyecek isteğinizin azalmasını istiyorsanız ve gün içinde ne zaman şeker ihtiyacınız olursa bu zikiri çekmelisiniz.

Ani gelişen ve psikolojik tabanlı şeker ihtiyacınızın en aza indirilmesi niyetiyle. İnsan vücudunda psikolojik olarak korkutucu ya da korkuya dönüşebilecek tehlikeli durumlar karşısında ciddi manada şeker ihtiyacı meydana gelir. Bu şeker vücudun kendisini koruması içindir. Ancak böyle bir alışkanlığın gittikçe kalıcı hâle gelmesi vücudunuza ciddi olarak zarar verebilir. Vücudumuzun Ya Vehhab ismi şerifini ile bu ve buna benzer psikolojik durumlar karşısında şeker ihtiyacı gün ve gün mevcut kaynaklardan faydalanılarak düzene girebilir. Günde 388 defa Ya Vehhab ismi şerifini söylemenizle beraber ani şeker ihtiyacınızı engelleyebilirsiniz. Şekerli yiyecek isteğinizin azalması adına, gün içinde ne zaman şeker ihtiyacınız olsa Ya Vehhab ismi şerifi ile zikredebilirsiniz.

With our live dhikr feature, you can chant with anyone you want at the same time and create common dhikr calligraphy.

Unlock 100+ prayers and meditations on finding calm, growing in humility, re-discovering the Dhikrs, secret dhikrs, add manual dhikrs and more dhikr customization features.

App storePlay Store
App Img
Example Company Inc. v0.3.2 build time: 1697062680836
Chant Social System

zikir.com is an all-in-one chant that powers live operations.

Guides

© ChantSocial Inc. 2020 All rights reserved.

Example Company Inc. Twitter Official Social Media AccountExample Company Inc. Linkedin Official Social Media Account
Designed in ☀️ California & Built Globally With ❤️